Tootekood: DRQ74-330-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-330-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.41A; 143mΩ; ±20%; Isat: 1.73A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.41A
Inductance 33µH