Tootekood: DRQ74-331-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-331-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; Ioper: 450mA; 1.41Ω; ±20%; Isat: 540mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 450mA
Inductance 330µH