Tootekood: DRQ74-471-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-471-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; Ioper: 400mA; 1.74Ω; ±20%; Isat: 460mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 400mA
Inductance 470µH