Tootekood: DRQ74-681-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-681-R
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; Ioper: 330mA; 2.58Ω; ±20%; Isat: 380mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 330mA
Inductance 680µH
Type of inductor wire
Saturation current 380mA