Tootekood: DRQ74-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-6R8-R
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 2.6A; 41.8mΩ; ±20%; Isat: 3.67A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.6A
Inductance 6.8µH