Tootekood: DRQ74-821-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-821-R
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 820uH; Ioper: 310mA; 2.93Ω; ±20%; Isat: 350mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 310mA
Inductance 820µH
Type of inductor wire
Saturation current 350mA