Tootekood: DRQ74-8R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DRQ74-8R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 2.53A; 44.1mΩ; ±20%; Isat: 3.4A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Inductance 8.2µH