Driver; Channels: 1; 4.5÷18V; SO8; Package: reel,tape; 1.5MHz; 6dB
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
DRV135UA/2K5
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DRV135UA/2K5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; Channels: 1; 4.5÷18V; SO8; Package: reel,tape; 1.5MHz; 6dB
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...18V DC |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Integrated circuit features | audio-balanced line driver |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Quantity in package | 2500 |
| Bandwidth | 1.5MHz |
| Slew rate | 15V/μs |