Inductor: wire; THT; 150uH; 3.15A; 55mΩ; -40÷125°C; 30x30x15mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DS1-30-0003
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: DS1-30-0003
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 150uH; 3.15A; 55mΩ; -40÷125°C; 30x30x15mm
| Mounting | THT |
| Resistance | 55mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Version | encapsulated |
| Operating current | 3.15A |
| Body dimensions | 30x30x15mm |
| Type of inductor | wire |
| Inductor application | as interference suppressors |
| Number of windings | 1 |
| Inductance of individual winding | 150µH |
| Kind of inductor | toroidal |