Peripheral circuit; delay line,timer; 25MHz; 3-wire,serial; SO16
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DS1023S-100+
Tootja: MAXIM INTEGRATED
Tootja tootekood: DS1023S-100+
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Peripheral circuit; delay line,timer; 25MHz; 3-wire,serial; SO16
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.75...5.25V DC |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Interface | 3-wire, serial |
| Frequency | 25MHz |
| Kind of integrated circuit | delay line, timer |
| Delay time | 255ns |
| DC supplying current | 30mA |