Tootekood: DS1052-062B2MA206001
Tootja: CONNFLY
Tootja tootekood: DS1052-062B2MA206001
  • Contacts pitch
  • Number of cores
  • Version
  • Wire insulation material
  • Cable length
  • Ribbon cable pitch
  • Type of connection cable
  • Insulation colour
  • Shield structure
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ribbon cable with IDC connectors; 6x28AWG; Cable ph: 1.27mm
Contacts pitch 2.54mm
Number of cores 6
Version with strain relief
Wire insulation material PVC
Cable length 600mm
Ribbon cable pitch 1.27mm