Tootekood: DS1052-062B2NA203001
Tootja: CONNFLY
Tootja tootekood: DS1052-062B2NA203001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ribbon cable with IDC connectors; 6x28AWG; Cable ph: 1.27mm
Contacts pitch 2.54mm
Number of cores 6
Wire insulation material PVC
Cable length 300mm
Ribbon cable pitch 1.27mm