Ribbon cable with IDC connectors; Cable ph: 1.27mm; 0.2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
DS1052-102B2MA202001
Tootja: CONNFLY
Tootja tootekood: DS1052-102B2MA202001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ribbon cable with IDC connectors; Cable ph: 1.27mm; 0.2m
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Number of cores | 10 |
| Version | with strain relief |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 200mm |
| Ribbon cable pitch | 1.27mm |
| Type of connection cable | ribbon cable with IDC connectors |
| Insulation colour | grey |
| Shield structure | unshielded |