Tootekood: DS1052-122B2MA206001
Tootja: CONNFLY
Tootja tootekood: DS1052-122B2MA206001
  • Contacts pitch
  • Number of cores
  • Version
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ribbon cable with IDC connectors; 12x28AWG; Cable ph: 1.27mm
Contacts pitch 2.54mm
Number of cores 12
Version with strain relief
Wire insulation material PVC
Cable length 600mm
Ribbon cable pitch 1.27mm