Peripheral circuit; delay line; 4.75÷5.25VDC; SO8
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
DS1100Z-100+
Tootja: MAXIM INTEGRATED
Tootja tootekood: DS1100Z-100+
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Peripheral circuit; delay line; 4.75÷5.25VDC; SO8
| Output current | 12mA |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.75...5.25V DC |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Kind of integrated circuit | delay line |
| Delay time | 100ns |
| DC supplying current | 30mA |