Integrated circuit: interface
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
DS80PCI810NJYR
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DS80PCI810NJYR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Integrated circuit: interface
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.5...3.3V DC |
| Case | WQFN54 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 8 |
| Transmission rate | 8Gbps |
| Kind of integrated circuit | line repeater |
| DC supplying current | 220mA |