LVDS Driver, LVDS Buffer, 50 mA, -40 °C, 85 °C, 3 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DS92001TMA/NOPB
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DS92001TMA/NOPB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LVDS Driver, LVDS Buffer, 50 mA, -40 °C, 85 °C, 3 V
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Integrated circuit features | SERDES |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Interface | LVDS |
| Number of pins | 8 |
| Kind of integrated circuit | buffer |
| Max operating temperature | 85°C |