Tootekood: DSA30C100PN
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSA30C100PN
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x15A; 35W; TO220FP
Mounting THT
Case TO220FP
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward impulse current 340A
Max. forward voltage 730mV
Power dissipation 35W