Tootekood: DSA50C100QB
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSA50C100QB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x25A; 160W; TO3P
Mounting THT
Case TO3P
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward voltage 720mV
Power dissipation 160W