Tootekood: DSB30C45HB
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSB30C45HB
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Power dissipation
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 45V; 2x15A; 70W; TO247-3
Mounting THT
Case TO247-3
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. off-state voltage 45V
Max. forward impulse current 340A
Max. forward voltage 540mV
Power dissipation 70W