Converter: DC/DC; 396W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 33A; DIP; 55g
Kordarv:
42.0
Minimum quantity:
126.0
Tootekood:
DSE0133V2NBC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: DSE0133V2NBC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 396W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 33A; DIP; 55g
| Output current | 33A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 396W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 2.25kV DC |
| Efficiency | 95.5% |
| Number of outputs | 1 |