Supercapacitor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
DSF107Q3R0
Tootja: Knowles Corporation
Tootja tootekood: DSF107Q3R0
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 45mm |
| Diameter | 22mm |
| Capacitance | 100F |
| ESR value | 8mΩ |