Supercapacitor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
7.0
Tootekood:
DSF207Q3R0
Tootja: Knowles Corporation
Tootja tootekood: DSF207Q3R0
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 50mm |
| Diameter | 30mm |
| Capacitance | 200F |
| ESR value | 6mΩ |