Supercapacitor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
DSF407Q3R0
Tootja: Knowles Corporation
Tootja tootekood: DSF407Q3R0
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 22.5mm |
| Height | 60mm |
| Diameter | 25mm |
| Capacitance | 400F |
| ESR value | 3mΩ |