Supercapacitor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
DSF607Q3R0
Tootja: Knowles Corporation
Tootja tootekood: DSF607Q3R0
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 22.5mm |
| Height | 70mm |
| Leakage current | 1.5mA |
| Diameter | 35mm |
| ESR value | 3mΩ |