Diode: rectifying; SMD; 1.2kV; 30A; Package: tube; D2PAK; Ifsm: 255A
Kordarv:
1400.0
Minimum quantity:
1400.0
Tootekood:
DSI30-12AS-TUB
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSI30-12AS-TUB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; SMD; 1.2kV; 30A; Package: tube; D2PAK; Ifsm: 255A
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | tube |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Max. forward impulse current | 255A |
| Load current | 30A |
| Max. forward voltage | 1.25V |
| Power dissipation | 160W |
| Type of diode | rectifying |