Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
DSP1N5D15
Tootja: BEL
Tootja tootekood: DSP1N5D15
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 33mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Application | IT |
| Output voltage | 15V |
| Efficiency | 70% |
| Output current 2 | 33mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |