Tootekood: DSP45-16A
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSP45-16A
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Power dissipation
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; THT; 1.6kV; 45A; Package: tube; TO247-3; 270W
Mounting THT
Case TO247-3
Kind of package tube
Semiconductor structure double series
Max. off-state voltage 1.6kV
Max. forward impulse current 480A
Load current 45A
Max. forward voltage 1.23V
Power dissipation 270W