Tootekood: DSS10-01A
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: DSS10-01A
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Power dissipation
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 10A; 90W; TO220AC
Mounting THT
Case TO220AC
Kind of package tube
Semiconductor structure single diode
Max. load current 35A
Max. forward impulse current 120A
Load current 10A
Max. forward voltage 660mV
Power dissipation 90W