Tootekood: DST40100C
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: DST40100C
  • Mounting
  • Case
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x20A; TO220AB; Ufmax: 0.75V
Mounting THT
Case TO220AB
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward impulse current 300A
Max. forward voltage 750mV