Tootekood: DTE4048S48
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: DTE4048S48
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 40W; Uin: 18÷75V; Uout: 48VDC; Iout: 835mA; 162g
Output current 835mA
Mounting for DIN rail mounting
Power 40W
Operating temperature -40...95°C
Body dimensions 112x63.8x25.6mm
Output voltage 48V DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Switching frequency 285kHz