Vibroisolation foot; Ø: 75mm; H: 25mm; Shore hardness: 40±5; 3670N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVA.4-75-25-M12-37-40
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVA.4-75-25-M12-37-40
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 75mm; H: 25mm; Shore hardness: 40±5; 3670N
| Height | 25mm |
| Diameter | 75mm |
| Static load | 3.67kN |
| Thread length | 37mm |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| External thread | M12 |
| Shore hardness | 40±5 |
| Plunger material | steel |
| Stiffness | 1500N/mm |
| Foot material | rubber |