Vibroisolation foot; Ø: 100mm; H: 40mm; Shore hardness: 55±5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVA.5-100-40-M16-55
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVA.5-100-40-M16-55
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 100mm; H: 40mm; Shore hardness: 55±5
| Height | 40mm |
| Diameter | 100mm |
| Thread length | 16mm |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| Internal thread | M16 |
| Shore hardness | 55±5 |
| Stiffness | 1400N/mm |
| Foot material | rubber |
| Boss material | steel |