Vibroisolation foot; Ø: 75mm; H: 30mm; Shore hardness: 55±5; 4500N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVA.5-75-30-M12-55
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVA.5-75-30-M12-55
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 75mm; H: 30mm; Shore hardness: 55±5; 4500N
| Height | 30mm |
| Diameter | 75mm |
| Static load | 4.5kN |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| Internal thread | M12 |
| Shore hardness | 55±5 |
| Stiffness | 600N/mm |
| Foot material | rubber |
| Boss material | steel |