Vibroisolation foot; Ø: 125mm; H: 75mm; Shore hardness: 55±5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVA4-125-75-M16
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVA.4-125-75-M16-41-70
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 125mm; H: 75mm; Shore hardness: 55±5
| Height | 75mm |
| Diameter | 125mm |
| Thread length | 18mm |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| External thread | M16 |
| Shore hardness | 55±5 |
| Plunger material | stainless steel |
| Foot material | rubber |