Vibroisolation foot; Ø: 50mm; Shore hardness: 55±5; 3.57kN; L: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVB.7-50-20-M10-55
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVB.7-50-20-M10-55
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 50mm; Shore hardness: 55±5; 3.57kN; L: 20mm
| Body material | rubber |
| Diameter | 50mm |
| Thread | M10 |
| H dimension | 10mm |
| Spacer length | 20mm |
| Static load | 3.57kN |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| Shore hardness | 55±5 |
| Stiffness | 714N/mm |