Vibroisolation foot; Ø: 50mm; Shore hardness: 70±5; 4875N; 975N/mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVB.7-50-20-M10-70
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: DVB.7-50-20-M10-70
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ø: 50mm; Shore hardness: 70±5; 4875N; 975N/mm
| Body material | rubber |
| Diameter | 50mm |
| Thread | M10 |
| H dimension | 10mm |
| Spacer length | 20mm |
| Static load | 4.875kN |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| Shore hardness | 70±5 |
| Stiffness | 975N/mm |