Vibroisolation foot; Ų:38mm; Shore hardness:70±5; 1432N; 164N/mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DVB6-38-35M10-40-7
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Vibroisolation foot; Ų:38mm; Shore hardness:70±5; 1432N; 164N/mm
| Body material | rubber |
| Diameter | 38mm |
| Thread | M10 |
| Spacer length | 35mm |
| Static load | 1.432kN |
| Thread length | 40mm |
| Type of mounting element | vibroisolation foot |
| Shore hardness | 70±5 |
| Plunger material | zinc plated steel |
| Stiffness | 164N/mm |