Cable chain; E03; Bend.rad: 10mm; L: 1000mm; Int.height: 5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E03.07.010.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E03.07.010.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; E03; Bend.rad: 10mm; L: 1000mm; Int.height: 5mm
| Version | to be filled along the outer radius |
| Length | 1m |
| Internal width | 7mm |
| External width | 10.7mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 10mm |
| Internal height | 5mm |
| External height | 8mm |