Cable chain; Series: E14; Bend.rad: 28mm; L: 1006mm; Int.width: 25mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E14.2.028.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E14.2.028.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E14; Bend.rad: 28mm; L: 1006mm; Int.width: 25mm
| Version | frames openable from outer radius |
| Length | 1.006m |
| Internal width | 25mm |
| External width | 37mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 28mm |
| Internal height | 19mm |
| External height | 25mm |