Cable chain; Series: E14.3; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E14.3.048.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E14.3.048.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E14.3; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm
| Version | frames openable from outer radius |
| Length | 1.006m |
| Internal width | 38mm |
| External width | 50mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 48mm |
| Internal height | 19mm |
| External height | 25mm |