Cable chain; Series: E2.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2.15.50.028.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2.15.50.028.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
| Version | frames openable from outer radius |
| Length | 1m |
| Internal width | 50mm |
| External width | 57.8mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 28mm |
| Internal height | 14.4mm |
| External height | 19.3mm |