Cable chain; Series: E2.26; Bend.rad: 150mm; L: 1012mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2.26.038.150.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2.26.038.150.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2.26; Bend.rad: 150mm; L: 1012mm
| Version | frames openable from outer radius |
| Length | 1.012m |
| Internal width | 38mm |
| External width | 55mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 150mm |
| Internal height | 26mm |
| External height | 35mm |