Desktop magnifier with backlight; Mag: 3dpt(x1.75); 3W; Plug: EU
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E25050
Tootja: DAYLIGHT COMPANY
Tootja tootekood: E25050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Desktop magnifier with backlight; Mag: 3dpt(x1.75); 3W; Plug: EU
| Weight | 3.66kg |
| Kit contents | socket |
| Type of tool | desktop magnifier with backlight |
| Power consumption | 3W |
| Number of diodes | 27 |
| Plug variant | EU |
| Power supply | 230V AC 50/60Hz |
| Illumination | LED |
| Colour temperature | 6000-6500K |
| Arm length | 500mm |
| Inspection tool features | can be used as table lamp and floor, flexible arm enables free positioning, height floor-lamp: 125 cm, high functionality and aesthetic properties, placed on stable base |