Sensor: inductive
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2B-M12KN05-M1-B1-1
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E2B-M12KN05-M1-B1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Number of pins | 4 |
| Body material | brass |
| Range | 0...5mm |
| Output configuration | PNP / NO |
| Plating material | nickel |
| Type of sensor | inductive |
| Switch housing | M12 |