Cable chain; Series: E2C.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2C.10.50.028.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2C.10.50.028.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2C.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
| Version | non-openable frames |
| Length | 1m |
| Internal width | 50mm |
| External width | 57.4mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 28mm |
| Internal height | 10.6mm |
| External height | 15mm |