Cable chain; Series: E2C.15 ESD; Bend.rad: 48mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2C.15.20.048.0.ESD
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2C.15.20.048.0.ESD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2C.15 ESD; Bend.rad: 48mm; L: 1000mm
| Version | ESD, non-openable frames |
| Length | 1m |
| Internal width | 20mm |
| External width | 27.8mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 48mm |
| Internal height | 14.9mm |
| External height | 19.3mm |