Cable chain; Series: E2i.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2I.10.16.028.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2I.10.16.028.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2i.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm
| Version | frames openable from inner radius |
| Length | 1m |
| Internal width | 16mm |
| External width | 23.4mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 28mm |
| Internal height | 10.1mm |
| External height | 15mm |