Cable chain; Series: E2i.15; Bend.rad: 48mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2I.15.13.048.0
Tootja: igus
Tootja tootekood: E2I.15.13.048.0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: E2i.15; Bend.rad: 48mm; L: 1000mm
| Version | frames openable from inner radius |
| Length | 1m |
| Internal width | 13mm |
| External width | 20.8mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 48mm |
| Internal height | 14.4mm |
| External height | 19.3mm |