Sensor: capacitive; Housing: Ø34
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E2K-C20MT1 2M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E2K-C20MT1 2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: capacitive; Housing: Ø34
| Supply voltage | 20...250V AC, 20...250V DC |
| Max. operating current | 200mA |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Body material | PBT |
| Output configuration | 2-wire NO |
| Indication | LED |
| Type of sensor | capacitive |
| Switch housing | Ø34 |
| Kind of forehead | non-embedded |